www.pribramsko.eu | www.nebeske.cz |

Město je na houby, Běhej lesy Brdy

2018-05-10 11:17:17 | Richard Valoušek ©

Je pro tebe běhání životní styl, způsob hubnutí, cesta jak být sám, nebo naopak s někým? A také tě už nudí běhání ve městě a na tvrdém povrchu? Pak ti dáváme naprostý souhlas, město je na houby, běhej lesy, protože tam máš čerstvý vzduch, lesní cesty, krásné výhledy a čistou přírodu.

Foto

Město je na houby, Běhej lesy Brdy.
(Zdroj foto: Richard Valoušek)

Vyraz na nová místa, poznej malebné kouty naší země v běžeckém tempu. Ale neboj, trasy máme pro pokročilé i začátečníky. Navíc Běhej lesy Brdy se konají kousek od tebe.

2. června poběžíme Běhej lesy Brdy
V Brdech s tebou zaběhneme tam, kam se ještě před nedávnem nemohlo – do někdejšího Vojenského újezdu Brdy. Prohlédneš si v tempu Padrťské rybníky, zaniklé obce, chatu Václavku i klášter, budeš probíhat panenskou přírodu křížem krážem. Ale pozor na to, kam šlapeš: v okolí jsou mokřady a bažiny, takže to bude i s trochou dobrodružství.

A protože kapacity předchozích dvou závodů seriálu byly beznadějně zaplněny, dá se očekávat, že to samé čeká brzy i Brdy. Přihlas se včas na www.behejlesy.cz a poběž s námi krásnou českou přírodou.

Seriál Běhej Lesy není určený jen dospělým, závodit mohou také sportovci do 15 let v dětských závodech Dr. Maxe. Více informací nalezneš na webových stránkách www.behejlesy.cz. A nezapomeň, že každý závod seriálu je spjatý s charitativním projektem, v rámci kterého můžeš finančně pomoci handicapovanému dítěti. Loni jsme takto pomohli krásnou částkou 171 451 Kč.Richard Valoušek ©


Počasí

© Jaroslav Hodrment 2015
Redakce
Právní doložka